دوربین‌ های نظارتی و امنیتی CCTV

خدمات مجازی سازی آرک فاوا

مجازی سازی آرک فاوا، نسل جدید خدماتی است که هولدینگ فاوا پویان ارائه می دهد. ایجاد فضای مجازی، فناوری جدیدی است که در بحث مدیریت منابع شبکه و منابع سرورها مطرح می‌شود و به ساخت یک نسخه مجازی از یک شی واقعی گفته می شود.
به زبان ساده تر مجازی‌سازی یعنی هر آنچه در ذهن شماست را در یک فضای غیر فیزیکی بسازید. مثلا نرم افزارها و اپلیکیشن ها، جزو خدمات مجازی هستند. زیرا ذات آنها فیزیکی نیست. اما وجود دارند و کار می کنند.

این واژه در دههٔ ۱۹۹۰ و زمانی که استفاده از اینترنت، شبکه و ارتباطات دیجیتال همه به طرز چشمگیری در حال رشد بود، رواج پیدا کرد. اصطلاح فضای مجازی توانست بیانگر ایده‌ ها و پدیده‌ های جدیدی باشد که در حال ظهورند.

فرایند های زیادی در این مبحث مورد توجه قرار میگیرد. از جمله تمامی خدمات شبکه، مجازی سازی دسکتاپ، فضای مجازی برای ایمیل ها و ذخیره سازی سرور.
مجازی‌سازی به شما این امکان را می دهد تا از حجم دیتای بیشتری استفاده کنید، بدون آنکه سرور و فضای شما اشغال شود.‌

بد نیست که بدانید:

فضای مجازی یک مفهوم فردی و  بین‌ المللی است که یک فناوری دیجیتال گسترده و به هم پیوسته را توصیف می‌ کند. این اصطلاح از داستان‌ های علمی و هنری وارد فرهنگ عامه شد. اما اکنون توسط استراتژیست‌ های فناوری، متخصصان امنیتی، رهبران دولت، ارتش و صنعت و کارآفرینان برای توصیف حوزه محیط جهانی فناوری استفاده می‌ شود. برخی دیگر فضای مجازی را فقط یک محیط مفهومی می‌ دانند که در آن ارتباط از طریق شبکه‌ های رایانه‌ ای اتفاق می‌ افتد.

به طور خلاصه استفاده از منابع سخت افزاری شامل حافظه، پردازنده، دیسک، کارت شبکه و … در یک سیستم کامپیوتری برای راه اندازی و استفاده (میزبانی) بیش از یک سیستم عامل به صورت همزمان را مجازی‌سازی می نامیم. با این تعریف سیستم هایی که دارای بوت دو یا چند گانه هستند و در هنگام بوت شدن یک سیستم عامل انتخاب شده و کنترل سخت افزار را بر عهده می گیرد در این حیطه قرار نمی گیرند.

مزایا

تمام کامپیوترها و سرورها از طریق مجموعه ای از سخت افزارها و نرم افزارها کار می کنند. ارتباط اعضای این مجموعه بر عملکرد سایر اعضای یک کامپیوتر یا سرور تاثیر می گذارد. به عنوان مثال، چنانچه پاور دستگاه بسوزد، هیچ کدام از سایر سخت افزار ها و نرم افزارها قابل استفاده نیستند. و سیستم خاموش می شود. یا چنانچه رم دستگاه دچار مشکل شود، سیستم عامل بالا نخواهد آمد. این وابستگی باعث می شود تا مزیت های این فناوری مشخص شود.
شما می توانید در یک سیستم مجازی، فعالیت های خود را انجام دهید. بدین صورت مانعی برای شما وجود ندارد. هم زمان شما به هدر نمی رود و هم فضای سرور شما اشغال نمی شود. ضمن آنکه محدود به یک فضای فیزیکی نیستید. این تکنولوژی یک قدرت ماورایی برای سیستم شماست.

برای بهره وری از خدمات مجازی سازی آرک فاوا، می‌توانید با هلدینگ آرک فاوا تماس بگیرید. مشاورین و کارشناسان آرک فاوا، ضمن در نظر گرفتن نیاز و شرایط شما، بهترین نظریات را نیز به شما ارائه خواهند داد. شما می توانید در زمینه فضای مجازی سرور، دسکتاپ و کلیه خدمات شبکه، به آرک فاوا اعتماد کنید. شرکت فاوا پویان آرک با بهره گیری از نیروهای جوان و متخصص، بهترین خدمات را در زمینه شبکه و خدمات مجازی به شما سروران ارائه خواهد داد.

دوربین‌ های نظارتی و امنیتی CCTV

خدمات مجازی سازی آرک فاوا

خدمات مجازی سازی آرک فاوا، نسل جدید خدماتی است که هولدینگ فاوا پویان ارائه می دهد. مجازی سازی، فناوری جدیدی است که در بحث مدیریت منابع شبکه و منابع سرورها مطرح می‌شود و به ساخت یک نسخه مجازی از یک شی واقعی گفته می شود.
به زبان ساده تر مجازی سازی یعنی هر آنچه در ذهن شماست را در یک فضای غیر فیزیکی بسازید. مثلا نرم افزارها و اپلیکیشن ها، جزو خدمات مجازی هستند. زیرا ذات آنها فیزیکی نیست. اما وجود دارند و کار می کنند.
فرایند های زیادی در مجازی سازی مورد توجه قرار میگیرد. از جمله تمامی خدمات شبکه، مجازی سازی دسکتاپ، فضای مجازی برای ایمیل ها و مجازی سازی سرور.
مجازی سازی به شما این امکان را می دهد تا از حجم دیتای بیشتری استفاده کنید، بدون آنکه سرور و فضای شما اشغال شود.

مزایای مجازی سازی

تمام کامپیوترها و سرورها از طریق مجموعه ای از سخت افزارها و نرم افزارها کار می کنند. ارتباط اعضای این مجموعه بر عملکرد سایر اعضای یک کامپیوتر یا سرور تاثیر می گذارد. به عنوان مثال، چنانچه پاور دستگاه بسوزد، هیچ کدام از سایر سخت افزار ها و نرم افزارها قابل استفاده نیستند. و سیستم خاموش می شود. یا چنانچه رم دستگاه دچار مشکل شود، سیستم عامل بالا نخواهد آمد. این وابستگی باعث می شود تا مزیت های سیستم مجازی سازی مشخص شود.
شما می توانید در یک سیستم مجازی، فعالیت های خود را انجام دهید. بدین صورت مانعی بای شما وجود ندارد. هم زمان شما به هدر نمی رود. و هم فضای سرور شما اشغال نمی شود. ضمن آنکه محدود به یک فضای فیزیکی نیستید. مجازی سازی یک قدرت ماورایی برای سیستم شماست.

برای بهره وری از خدمات مجازی سازی آرک فاوا، می‌توانید با هلدینگ آرک فاوا تماس بگیرید. مشاورین و کارشناسان آرک فاوا، ضمن در نظر گرفتن نیاز و شرایط شما، بهترین نظریات را نیز به شما ارائه خواهند داد. شما می توانید در زمینه مجازی سازی سرور، مجازی سازی دسکتاپ و کلیه خدمات شبکه، به آرک فاوا اعتماد کنید. شرکت فاوا پویان آرک با بهره گیری از نیروهای جوان و متخصص، بهترین خدمات را در زمینه شبکه و مجازی سازی به شما سروران ارائه خواهد داد.