دوربین‌ های نظارتی و امنیتی CCTV

خدمات دوربین‌ های نظارتی و امنیتی CCTV در آرک فاوا

دوربین‌ های نظارتی و امنیتی CCTV ، یکی از خدماتی است که در هلدینگ آرک فاوا ارائه می شود. نصب و راه اندازی انواع دوربین های مداربسته در بستر شبکه، راه امنی برای حفاظت از محل کار شماست.
منظور از دوربین‌ های نظارتی و امنیتی CCTV، دوربین‌ هایی است که در یک محل به صورت ثابت، نصب می شود. تصاویر ثبت شده توسط دوربین ‌ها از طریق یک مدار به یک صفحه نمایشگر (Monitor) یا دستگاه ضبط (DVR/NVR) ارسال خواهد شد. دوربین و نمایشگر به واسطه یک مدار به هم مربوطند. از این رو به غیر از دستگاه مرکزی ضبط یا نمایش، هیچ دستگاه و یا فرد دیگری توانایی مشاهده و یا ضبط تصاویر را نخواهد داشت.

کاربرد دوربین های امنیتی نظارتی:

حفظ امنیت منطقه و محیط، اصلی‌ ترین کاربرد دوربین‌ های نظارتی و امنیتی CCTV به حساب می‌ آید. دوربین های نظارتی، جهت جلوگیری از جرم و سرقت در سطح شهر و مراکز عمومی نصب می شود. این دوربین ها با اهداف زیر نصب و راه اندازی می شوند:

  • به منظور کشف جرایم
  • کنترل منطقه (نظامی، مسکونی ،صنعتی)
  • امنیت نقل و انتقالات
  • کنترل ترافیک
  • کنترل پرسنل (کارمندان و کارگران) در یک محیط کاری
  • ارتباطات ویدیویی
  • تصویر برداری نامحسوس


اخیرا در آسانسورها، لابی ساختمان‌ ها، سالن‌ های ورزشی، پارک‌ ها، داخل مترو و اتوبوس‌ها نیز به منظور کنترل موارد امنیتی انواع دوربین‌ های نظارتی و امنیتی CCTV نصب می شود.

خدمات دوربین مدار بسته در آرک فاوا

آرک فاوا به عنوان یک مرکز فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، آمادگی خود را جهت تامین تجهیزات و ارائه انواع خدمات مرتبط اعلام می دارد. آرک فاوا می تواند انواع مدل های دوربین های امنیتی نظارتی را با توجه به نیاز شما، معرفی کند. همچنین کلیه خدمات راه اندازی آن را نیز اجرا نماید. با آرک فاوا تجربه خوبی از احساس امنیت را تجربه خواهید کرد.

دوربین‌ های نظارتی و امنیتی CCTV

خدمات دوربین های امنیتی نظارتی در آرک فاوا

خدمات دوربین های امنیتی نظارتی، یکی از خدماتی است که در هلدینگ آرک فاوا ارائه می شود. نصب و راه اندازی انواع دوربین های مدار بسته در بستر شبکه، راه امنی برای حفاظت از محل کار شماست.
دوربین مدار بسته، به کلیه دوربین‌ هایی اتلاق میشود که در یک محل به صورت ثابت، نصب شده و تصاویر ضبط شده از آن محیط را در یک نمایشگر نمایش می‌دهد. تصاویر ثبت شده توسط دوربین ‌ها از طریق یک مدار شبکه به یک یک صفحه نمایشگر (Monitor) یا دستگاه ضبط (DVR/NVR) ارسال خواهد شد. دوربین و نمایشگر به واسطه یک مدار بسته به هم مربوطند. از این رو به غیر از دستگاه مرکزی ضبط یا نمایش، هیچ دستگاه و یا فرد دیگری توانایی مشاهده و یا ضبط تصاویر را نخواهد داشت.

کاربرد دوربین های امنیتی نظارتی:

حفظ امنیت منطقه و محیط، اصلی‌ترین کاربرد دوربین‌ مداربسته به حساب می‌آید. دوربین های مدار بسته، جهت جلوگیری از جرم و سرقت در سطح شهر و مراکز عمومی نصب می شود. علاوه بر آن به منظور کشف جرایم، کنترل منطقه (نظامی، مسکونی ،صنعتی)، امنیت نقل و انتقالات، کنترل ترافیک ، ارتباطات ویدیویی و در تصویر برداری نامحسوس نیز از این ابزار کاربردی استفاده می شود.
اخیرا در آسانسورها، لابی ساختمان‌ها، سالن‌های ورزشی، پارک‌ ها و داخل مترو و اتوبوس‌ها نیز به منظور کنترل موارد امنیتی انواع دوربین‌های مدار بسته نصب شده است.

خدمات دوربین مدار بسته در آرک فاوا

آرک فاوا به عنوان یک مرکز فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات آمادگی خود را جهت تامین تجهیزات و ارائه انواع خدمات مرتبط با این حوزه اعم از نصب، راه اندازی و پشتیبانی اعلام می دارد. آرک فاوا می تواند انواع مدل های دوربین های امنیتی نظارتی را با توجه به نیاز شما، معرفی کرده و کلیه خدمات راه اندازی آن را اجرا خواهد کرد. با آرک فاوا تجربه خوبی از احساس امنیت را تجربه خواهید کرد.