درباره ما

شرکت فاوا پویان آرک با نام تجاری آرک فاوا (ArcFava) در سال ۱۳۹۰ با هدف ارایه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات و پشتیبانی فروش محصولات شبکه و آی تی تأسیس گردید. امروزه این مجموعه‌ با راه اندازی بخش های مختلف تخصصی و با تکیه بر دانش، تخصص و تعهد کارکنان جوان خود در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات حضور پر رنگی دارد.

در حال حاضر پس از تلاش مستمر نسبت به عرضه خدمات خود در داخل و خارج از کشور تلاش فراوانی را آغاز نموده‌ایم. خوشبختانه موفق به ارايه آنها در چند کشور دنیا نیز هستیم.

آرک فاوا به عنوان یک شرکت معتبر در حوزه شبکه و آی تی فعال است. ارائه انواع خدمات پسیو شبکه، خدمات اکتیو، نصب و راه اندازی ویپ، دیتاسنتر و سایر خدمات شبکه تنها بخشی از فعالیت ماست. علاوه بر آن فروش تجهیزات شبکه با بهترین برند و خدمات پشتیبانی را ساپورت می کند.

ما مفتخریم در انواع پروژه‌های فروش تجهیزات، ارائه خدمات آی تی و شبکه شرکت های بزرگ در سطح کشور و در سطح بین المللی فعال بوده‌ایم. بد نیست این موضوع را درباره ما به یاد داشته باشید که آرک فاوا با تکیه بر دانش و توانمندی نیروهای توانمندش به عنوان یکی از شرکت های خوش آوازه در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات نوین محسوب می شود.