طراحی و پیاده سازی راهکار ارتباطی ویپ در شرکت مپنا

امروزه راهکارهای ارتباطی به عنوان ابزاری مهم در کسب و کار و تعاملات سازمانی ایفای نقش می کنند. سطح درخواست کاربران در تنوع نیازهای ارتباطی تغییر کرده است. از این رو بسیاری از سازمانها سعی در ارائه راهکارهای یکپارچه و کلی دارند. اصطلاحا این راهکارها به واژه UC شهرت دارد.

راهکار ارتباطی

راهکار ارتباطی یکپارچه تنها به صدا بسنده نمی کنند. بلکه شامل تصویر ، پیغام و اشتراک گذاری منابع مثل دسکتاپ و برنامه های کاربردی نیز می باشد. اینها تنها امکانات این نوع سیستم ارتباطی نیست. راهکار یکپارچه UC یک محصول و چند محصول متنوع نیست. بلکه یک طراحی واحد و معماری منحصر به فرد است.

شرکت آرک فاوا، یک سازمان مقتدر و توانمند در ارائه راهکارها و خدمات یکپارچه ارتباطی است. این شرکت با تکیه بر قدرت ارتباطات از طریق ویدئو و صوت، فراتر از راه های ارتباطی سنتی، باعث گسترش تجارت مشتریان شما خواهد شد.

روش های قدیمی هنوز هم در برخی از سازمانها در حال استفاده است. اما این روشها به شدت پر هزینه اند. نسبت به روشهای جدید ارتباطی کارایی کمتری دارند.

سیستم ویپ ، جذابترین راهکار ارتباطی نوین

جذاب ترین راهکار ارتباطی نوین، سیستم ویپ است. این سیستم در واقع نسل جدید تلفن­های ثابت است که بر پایه اینترنت فعالیت دارند. در واقع تکنولوژی ویپ سیستمی است که در آن صدا و مکالمات به شکل آنالوگ از خطوط سیمی و مسی به آن طرف خط منتقل شده، به شکل دیتا بر روی شبکه IP و در نهایت به صورت دیجیتال منتقل می­شود. به عبارتی  با استفاده از زیر ساخت­های شبکه IP یا همان شبکه­ های کامپیوتری برای انتقال صدا و صوت استفاده کرده و ارتباطات صوتی را بر روی شبکه IP انتقال می­دهد.

آرک فاوا نمونه ای از اقتدار و توانایی اش را با طراحی و پیاده سازی طرح collaboration مبتنی بر سیسکو برای شرکت مپنا اثبات کرد. ما این افتخار را داریم که با نصب نرم افزارهایی از جمله CUCM، CUC، Uccx و …. یک معماری ارتباطی پیچیده و جذاب تجاری را راه اندازی کردیم.

درباره ما

شرکت فاوا پویان آرک با نام تجاری آرک فاوا (ArcFava) در سال ۱۳۹۰ با هدف ارایه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات و پشتیبانی فروش محصولات شبکه و آی تی تأسیس گردید.

امروزه این مجموعه‌ با راه اندازی بخش های مختلف تخصصی و با تکیه بر دانش، تخصص و تعهد کارکنان جوان خود در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات حضور پررنگی دارد.

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آرک فاوا می باشد.

جهت عضویت در خبرنامه فرم زیر را تکمیل کنید.