سوالات متداول

آرک فاوا در زمینه ارائه خدمات پسیو و اکتیو شبکه، خدمات ویپ، نصب دوربین های امنیتی و نظارتی، فروش تجهیزات و پشتیبانی از شبکه فعالیت می کند. برای بررسی جزئیات آن، به صفحه خدمات مراجعه کنید.

یکی از سوالات متداول از آرک فاوا چگونگی نحوه ارائه خدمات passive شبکه است. خدمات پسیو شبکه، مهم‌ترین بخش در نصب و راه اندازی شبکه است و به خدمات زیر ساخت شبکه نیز اتلاق می‌گردد. اولین گام برای راه اندازی شبکه، استفاده از خدمات پسیو و نصب تجهیزات است. این نوع خدمات در واقع زیر ساخت راه اندازی یک شبکه پویا در یک شرکت یا سازمان است و حکم ستون فقرات شبکه را دارد. هر بی­ دقتی یا خطا در طراحی، اعمال نقشه، نصب و راه اندازی می­تواند کل شبکه و کارایی سازمان را مختل کند. آرک فاوا با سالها تجربه و ارتقا دانش نوین همراه خوب و مطمئنی در این راه برای شما و سازمان شما خواهد بود.

خدمات اکتیو شبکه، مجموعه فعالیت­های نرم افزاری است که بر روی تجهیزات سخت افزاری (Passive) جهت فعال شدن شبکه و دیتاها اعمال می‌شود. در واقع بعد از اجرای خدمات پسیو، باید خدمات اکتیو را جهت راه اندازی روی شبکه پیاده سازی کرد. آرک فاوا با تکیه بر دانش روز و با در اختیار داشتن تیم مقتدر و حرفه­ای در زمینه خدمات مختلف شبکه و کامپیوتر به خصوص خدمات اکتیو شبکه، تاسیسات شبکه در سازمان شما را از صفر تا صد و با بهترین کیفیت مدیریت و راه اندازی خواهد کرد.

خدمات ویپ یا سرویس انتقال صدا بر روی بستر شبکه؛ فناوری جدیدی است که به صورت ویژه این روزها مورد توجه و استقبال قرار گرفته است. آرک فاوا مفتخر است که خدمات ویپ را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام می­دهد. این شرکت کلیه خدمات ویپ را با نظارت بهترین تیم کارشناسی راه اندازی و  پشتیبانی می­کند. فقط کافیست تا با شماره درج شده در وبسایت تماس بگیرید و درخواست خود را با کارشناسان تیم در میان بگذارید.

به طور قطع خدمات پشتیبانی مشتریان همیشه برای تکمیل ارائه خدمات یک کسب و کار اهمیت دارد. خدمات پشتیبانی، بخشی از خدماتی است که آرک فاوا در قبال ارائه سایر خدماتش ارائه می دهد. پشتیبانی شبکه به مجموعه خدماتی اطلاق می شود که به منظور حفظ، نگهداری و رفع مشکلات شبکه انجام می شود.

علاوه بر آن حفظ پسوردها و سایر اطلاعات و جلوگیری از نشت آنها به خارج از مجموعه، بخش دیگری از خدمات پشتیبانی است. برای دریافت خدمات پشتیبانی آرک فاوا می توانید با شماره 91005747 _ 021 داخلی 2 یا شماره همراه  09194104263 تماس حاصل فرمایید.

برای استفاده از خدمات آرک فاوا، کافیست وارد سایت بشوید و لیست خدمات را آنالیز کنید. با توجه به نیاز خود خدمات مورد نظرتان را انتخاب نمایید. شما برای اطمینان از درستی انتخابتان به یک مشاوره نیاز دارید. می توانید از مشاورین آرک فاوا، مشاوره رایگان دریافت کنید. فقط کافیست با شماره درج شده در وبسایت تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت ایمیل مطرح نمایید.

با توجه به تورم و تغییر در نرخ ارز، قیمت و نرخ از پیش تعیین شده ای برای ارائه خدمات تصویب نمی شود. برای اعلام قیمت و ثبت قرارداد نهایی با شماره درج شده در وبسایت تماس بگیرید. و یا درخواست خود را از طریق ایمیل مطرح فرمایید.

یکی از سوالات متداول از آرک فاوا این است که، برای خرید تجهیزات با چه شماره ای تماس بگیریم؟

آرک فاوا مفتخر است، انواع تجهیزات آی تی محور و تجهیزات سخت افزاری شبکه را با توجه به تکنولوژی روز با قیمت مناسب ارائه می دهد. از جمله، انواع سوئیچ های شبکه، سرور، استوریج، تلفن های تحت شبکه، انواع کامپیوتر های pc و لپتاب، انواع دوربین های امنیتی_نظارتی، انواع هاردهای سروری و pc و ….

جهت اطلاعات تکمیلی، اعلام قیمت و سفارش با شماره 91005747 _ 021 داخلی 1 یا شماره همراه  09120897950 تماس حاصل فرمایید.

سعی کردیم همه چیز را ساده و شفاف توضیح دهیم. همچنین به بسیاری از سوالات شما پاسخ دهیم. چنانچه سوالی در ذهن شما باقی مانده، حتما آن را با مدیران آرک فاوا و مدیر واحد زیر ساخت ها در میان بگذارید.