درباره ما

شناخت از آرکفاوا و آشنایی با خدمات آن، تلاش ما را ارزشمند می کند. ما تمایل داریم تا بیشتر درباره ما بدانید. شناخت شما درباره ما اعتبار ماست.

درباره ما بیشتر بدانید

شرکت فاوا پویان آرک با نام تجاری آرک فاوا (ArcFava) در سال ۱۳۹۰ با هدف ارایه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات و پشتیبانی فروش محصولات شبکه و آی تی تأسیس گردید و امروزه این مجموعه‌ با راه اندازی بخش های مختلف تخصصی و با تکیه بر دانش، تخصص و تعهد کارکنان جوان خود در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات حضور پررنگی دارد.

در حال حاضر پس از تلاش مستمر نسبت به عرضه خدمات خود در داخل و خارج از کشور تلاش فراوانی را آغاز نموده ایم و خوشبختانه موفق به ارايه آنها در چند کشور دنیا هستیم.

امروزه مفتخریم در انواع پروژه های فروش تجهیزات و ارائه خدمات آی تی و شبکه شرکت های بزرگی در سطح کشور و در سطح بین المللی فعال بوده ایم. بد نیست این موضوع را درباره ما به یاد داشته باشید که آرک فاوا با تکیه بر دانش و توانمندی نیروهای توانمندش به یکی از شرکت های خوش آوازه در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات نوین رسیده است. 

عمده فعالیت‌های آرک فاوا

تحقیق و توسعه سیستم‌ها و خدمات

مشاوره، طراحی و اجرای سیستم های VOip

مشاوره، طراحی و اجرای سیستم های اکتیو و پسیو شبکه

 تامین کالا، قطعات و تجهیزات شبکه

خدمات طراحی سایت و سئو

طراحی و اجرای دیتاسنتر

مشاوره فناوری

درباره شرکت آرک فاوا
درباره ما

شرکت فاوا پویان آرک با نام تجاری آرک فاوا (ArcFava) در سال ۱۳۹۰ با هدف ارایه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات و پشتیبانی فروش محصولات شبکه و آی تی تأسیس گردید.

امروزه این مجموعه‌ با راه اندازی بخش های مختلف تخصصی و با تکیه بر دانش، تخصص و تعهد کارکنان جوان خود در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات حضور پررنگی دارد.

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آرک فاوا می باشد.

جهت عضویت در خبرنامه فرم زیر را تکمیل کنید.