تحقیق و توسعه سیستم‌ها و خدمات

تحقیق و توسعه یا (R&D) فرآیندهایی که در کنار هم، باعث خلق محصولات جدید و یا تغییر در محصولات پیشین با استفاده از نوآوری‌های فناورانه است. بیشتر فرایندهای تولید صنعتی با تحقیق و توسعه آغاز می‌شوند.

در کشورهای پیشرفته جهان مفهوم در هم تنیده تحقیق و توسعه، نتیجه اقتصادی حیرت انگیزی را در بخش دولتی و نیز بخش خصوصی ایجاد کرده است. آرک فاوا با الگو از سیاست علمی این کشورها در بخش تحقیق و توسعه خود به بررسی روند رو به رشد سیستم‌های فناوری ، زیر ساخت‌های ارتباطی و همسو سازی با نیازهای داخلی کشور پرداخته و به دنبال روشی برای پیاده سازی آن در کشور عزیزمان می باشد.

  • تحقیق و توسعه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (سخت افزار، نرم‌افزار، شبکه و زیر ساخت های ارتباطی)
  • آرک فاوا در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود در واحد تحقیق و توسعه به مطالعه و بررسی در زمینه ارائه خدمات یارانش ابری پرداخته است.

 

  • تحقیق و توسعه در زمینه ITIL و ITIL Master Plane

ITIL در حقیقت نوعی مدیریت ارائه خدمات آی تی است که روند مدیریت و ارائه بهتر شبکه به مشتری را باعث می‌شود. در حقیقت چارچوب ITIL مجموعه ای از بهروشهای (Best Practice) مرتبط با مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ITSM) است که موجب فزایش میزان رضایت مشتریان و کاربران وابسته به سرویس های IT ، بهبود سطح دسترسی (availability) سرویس های IT و در پی آن افزایش سطح در آمد می‌شود.

همچنین باعث افزایش میزان بهره‌وری ، بهبود نوع استفاده ، مدیریت منابع و کمک به فرآیندهای مربوط به تصمیم گیری با استفاده از بهینه سازی میزان ریسک می‌گردد.

ITIL Master Plane نیز طرح جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات ، نقشه جامع و کاملی است که فرایند ، مسیر و نحوه گسترش فناوری اطلاعات را در سازمان مشخص می کند.

تحقیق و توسعه در این زمینه ها علاوه بر رشد توانایی های آرک فاوا، نتیجه ای جز رشد کسب کار مشتریان ندارد. توسعه روند کسب کار با تکیه بر متد روز و پیشرفت تکنولوژی قطعا بهترین موقعیت را در جهت بهتر شدن برای شما فراهم کرده و اعتماد شما به آرک فاوا، شما را در این مسیر قرار خواهد داد.

 

 

 

درباره ما

شرکت فاوا پویان آرک با نام تجاری آرک فاوا (ArcFava) در سال ۱۳۹۰ با هدف ارایه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات و پشتیبانی فروش محصولات شبکه و آی تی تأسیس گردید.

امروزه این مجموعه‌ با راه اندازی بخش های مختلف تخصصی و با تکیه بر دانش، تخصص و تعهد کارکنان جوان خود در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات حضور پررنگی دارد.

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آرک فاوا می باشد.

جهت عضویت در خبرنامه فرم زیر را تکمیل کنید.